Zákaznická podpora

Během pronájmu

Délku pronájmu lze prodloužit písemně nebo osobně v našich kancelářích 48 hodin před koncem výpůjční doby. Cena prodloužení bude vypočtena dle aktuálního ceníku.

Můžete změnit místo vrácení, v takovém případě je však účtován příplatek.

Pokud jste se náhle rozhodli vyjet s vozem do zahraničí nebo použít trajekt, dejte nám tuto skutečnost vědět neprodleně, abychom mohli aktivovat služby potřebné pro tyto účely. Tyto služby budou zúčtovány při vrácení vozidla

V naší nabídce doplňkového vybavení si můžete vybrat GPS (navigaci), dětské sedačky / podsedáky, zimní pneumatiky, sněhové řetězy.

Navštivte nejbližší kancelář CARWIZ. Pokud je vybavení k dispozici, můžete si jej půjčit po dobu pronájmu a cena bude vypočítana dle délky pronájmu.

Pokud jste se ke smlouvě rozhodli přidat dalšího řidiče, můžete přijít do nejbližší kanceláře CARWIZ platným řidičským průkazem řidiče, kterého chcete přidat. Poplatek za dalšího řidiče bude účtován od začátku nájemní smlouvy.

Vozidlo můžete vrátit dříve než do doby uvedené na smlouvě. V takovém případě zaplatíte částku, za kterou bylo vozidlo rezervováno.

Pokud jste si rezervovali a zaplatili rezervaci prostřednictvím jedné z půjčoven, za účelem snížení ceny nás prosím kontaktujte přímo.

Bohužel nemůžete, pojistné balíčky mohou být zakoupeny pouze při vyzvedávání vozidla.

Kontaktujte nás

Pro pohodlné prohlížení ve Vašem prohlížeci, CARWIZ web stránky používají cookies a podobné technologie. Pokračováním v prohlížení těchto stránek, souhlasíte s používání cookies. Více informací »